• Adres
  • Uşak/MERKEZ
  • iletisim@ilhandogalgaz.com
  • 0531 843 70 78
  • Hafta İçi - 09:00 - 20:00
  • Pazar Kapalı

Yangın Söndürme ve Önleme Sistemleri

Gerçekleşme ihtimali göz ardı edilmesine karşın, yangın bir kere olur ve ciddi oranlarda can, mal, sermaye ve itibar kayıplarına yol açtığı için, yapıların bu tür bir felaketten korunmaya ihtiyacı vardır. Yangın çıkmadan veya çıkar çıkmaz büyümesine ve ilerlemesine engel olmak için otomatik ve manuel olarak müdahale edilmelidir.

Yangın esnasında önleme çalışmaları, yangının çıkmasına sebep olan malzemenin yapısı veya yangın çıkan mahallin özelliğine göre tehlike sınıflarına dâhil edilir ve sulu, gazlı veya köpüklü olarak değişmektedir.

Alya Mekanik, yüksek binalar, otoparklar, fabrikalar, endüstriyel tesisler, hastaneler, değerli bilgi ve belgeye sahip sunucu–server ve arşiv odaları, elektrik pano odaları ve endüstriyel mutfak davlumbazları gibi alanlarda yangından korunum sistemlerinin proje (hidrolik hesap-detaylandırma) ve uygulamasını Yangın Yönetmeliğine uygun şekilde başarıyla sürdürmektedir.

Verdiğimiz hizmetler, otomatik sprinkler sistemi (ıslak-kuru borulu yağmurlama sistemi), yangın dolapları ve hidrant sistemleri, kritik öneme sahip alanlarda otomatik gazlı söndürme sistemlerinden (FM200, NOVEC 1230, CO2 vb.) oluşmaktadır. Alya Mühendislik kalite anlayışından taviz vermeden en iyi malzeme ve profesyonel ekipleriyle yangın sistemlerini başarıyla projelendirip uygulamaktadır.


Whatsapp Destek

Muhammed İlhan

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?